AKTUĀLI

Veiksmīgu nedēļu! Vangažu pilsētas bibliotēkā no 3. līdz 31. augustam būs iespēja apskatīt Dabas aizsardzības pārvaldes ceļojošo izstādi "Dabas dziednīca – purvs". 26. augustā Inčukalna pamatskolai 50 gadu jubileja un absolventu salidojums.

Mūzikas un mākslas skola

Mūzikas un mākslas skolas direktore: Ieva Kikuste
E-pasts: ieva.kikuste@incukalns.lv
 
Direktores vietnieki mācību darbā: Līga Cera, Vitalis Kikusts
 
Tālrunis: 66958609
Adrese: Gaujas iela 2, Vangaži, Inčukalna novads, LV-2136
E-pasts: skola.mms@incukalns.lv
 
 
Aktualitātes
  • Trešdien, 3. maijā, plkst.17:30 Vangažu kultūras namā notiks Inčukalna novada Mūzikas un mākslas skolas, Vangažu nodaļas audzēkņu darbu izstādes atklāšana. Izstāde būs skatāma visu maija mēnesi. Savukārt, plkst.18.00 izstādes viesus ar koncertu priecēs Krimuldas un Limbažu jauniešu simfoniskais orķestris.

  • Jauno ģitāristu konkursā "Kur ta' tu nu biji" Mārupē mūsu audzēknis Eduards Strauts ieguvis III vietu! Apsveicam Eduardu un viņa skolotāju Ginti Kalniņu par teicami sagatavotu sniegumu!

  • 2017. gada 11. aprīlī plkst.17:00 Inčukalna pamatskolas zālē aicinām uz LATVIEŠU KAMERMŪZIKAS KONCERTU. Ielūdz flautiste Ilona Meija un pianiste Dzintra Erliha. Ieeja brīva.
Noderīga informācija
 
Par skolu
 

Inčukalna novada Mūzikas un mākslas skola dibināta 2009. gada 2. novembrī, apvienojot Vangažu Mūzikas un mākslas skolu ar Inčukalna Mūzikas skolu. Skolas direktore - Ieva Kikuste, direktores vietnieki mācību darbā - Līga Cera un Vitalis Kikusts.
Inčukalna novada Mūzikas un mākslas skola veic izglītojošo darbību, lai nodrošinātu mūzikas un mākslas pamatizglītības apguvi. Skola ir akreditēta profesionālās ievirzes pamatizglītības iestāde, kas realizē šādas izglītības programmas:

Vizuāli plastiskā māksla 
Taustiņinstrumentu spēle- klavierspēle, akordeona spēle
Stīgu instrumentspēle - vijoļspēle, ģitāras spēle.  
Pūšaminstrumentu spēle - trompetes, trombona, mežraga, eifonija, tenora, alta, tubas flautas, klarnetes spēle. 
Sitaminstrumentu spēle

Vēstures fakti