AKTUĀLI

Veiksmīgu nedēļu! 13.decembrī Inčukalna Tautas namā būs skatāma dokumentālā spēlfilma "Ievainotais jātnieks" Sestdien, 16.decembrī Deju kolektīvs "VIRŠI" kopā ar deju draugiem aicina uz tradicionālo Vilku mēneša sadancošanās koncertu Svētdien, 17.decembrī Vangažu kultūras namā atklās divas radošās izstādes un notiks koncertuzvedums "Divpadsmit mēneši"

Kontaktu meklēšana

Inčukalna novada pašvaldība

Reģistrācijas Nr. 90000068337, adrese : Atmodas iela 4, Inčukalns, Inčukalna novads, LV - 2141

Tālrunis +371 67977310, fakss: +371 65507887, e-pasts: dome[at]incukalns.lv

Pašvaldības vadība
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Aivars Nalivaiko Priekšsēdētājs 67977160 67995550 aivars.nalivaiko@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Aivars Nalivaiko Priekšsēdētājs 67977160 67995550 aivars.nalivaiko@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Ludmila Vorobjova Priekšsēdētāja vietniece 67995550 25622590 ludmila.vorobjova@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Ludmila Vorobjova Priekšsēdētāja vietniece 67995550 25622590 ludmila.vorobjova@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 1, Inčukalns
Vangažu pārvalde
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Juris Jakubovskis Pārvaldes vadītājs 65795650 28608445 juris.jakubovskis@incukalns.l
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Izpilddirektors
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Oskars Kalniņš Izpilddirektors 67977381 29432381 oskars.kalnins@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Oskars Kalniņš Izpilddirektors 67977381 29432381 oskars.kalnins@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns

Kanceleja
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Indra Rafelde Kancelejas vadītāja 67977310 26181294 indra.rafelde@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Lolita Sīka Sekretāre 67977310 26446502 lolita.siika@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Jana Bluka Sekretāre Vangažu pārvaldē 67995650 25629232 parvalde@incukalns.lv jana.bluka
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Guna Drinka-Briede Klientu apkalpošanas speciāliste 65505888 66954820 guna.drinka@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Kristīne Siliņa Sekretāre 67977381 25734310 kristine.silina@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Personāldaļa
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Indra Hofmane Personāldaļas vadītāja 67977278 26361288 indra.hofmane@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Finansu nodaļa
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Anita Aļļēna Finanšu un grāmatvedības daļas vadītāja 67977472 26358143 anita.allena@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Dzintra Purviņa Finanšu un grāmatvedības daļas vadītājas vietniece 62007415 dzintra.purvina@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Anitra Caica Algu grāmatvede 62205840 anitra.caica@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Aija Dzene Kasiere - grāmatvede 67977415 aija.dzene@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Armands Siliņš Ekonomists 27079977 armands.silins@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Inta Preimane Grāmatvede 67977187 inta.preimane@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Katrīna Alksne - Alksnīte Grāmatvede 67977187 -@
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Nodokļu inspektores
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Ina Zvirbule Galvenā nodokļu administratore 67977108 29197429 ina.zvirbule@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Egita Krūze Nodokļu administratore - kasiere 62205840 egita.kruze@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Ina Zvirbule Galvenā nodokļu administratore 67977108 29197429 ina.zvirbule@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Projektu daļa
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Margita Līce Projektu vadītāja 67977108 29486755 margita.lice@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns

Juristi
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Ineta Igale Juriste 65795650 29360279 ineta.igale@incukalns.lv
Vidaga Daniševska Jurists iepirkumu jomā 67977476 25766474 vidaga.danisevska@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Ernests Jāvalds Jurists 67977301 ernests.javalds@incukalns.lv
Būvvalde
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Mārtiņš Hofmanis Būvvaldes vadītājs 67977232 29268682 martins.hofmanis@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns.
Aivars Struka Būvinspektors 67977232 aivars.struka@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Sintija Veinberga Zemes ierīkotāja 62007232 26663506 sintija.veinberga@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns

Aivars Struka Būvinspektors 67977232 aivars.struka@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Sintija Veinberga Zemes ierīkotāja 62007232 26663506 sintija.veinberga@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Mārtiņš Hofmanis Būvvaldes vadītājs 67977232 29268682 martins.hofmanis@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži.
Rasa Ziediņa Teritorijas plānotāja 62007232 rasa.ziedina@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Sociālais dienests
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Zinaīda Gofmane Sociālā dienesta vadītāja 67977466 26463106 zinaida.gofmane@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
socdienests@incukalns.lv
Atmodas iela 2a, Inčukalns
Karīna Vēgnere Sociālā darbiniece ģimenēm ar bērniem 67977466 26621060 socdienests@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas 2a, Inčukalns
Jolanta Veselova Sociālā darbiniece 67977466 26621060 socdienests@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas 2a, Inčukalns
Uģis Lapiņš Sociālais darbinieks 67977466 26621060 socdienests@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 2a, Inčukalns
Marina Tahtamirova Sociālās palīdzības organizatore 67977466 26621060 socdienests@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 2a, Inčukalns
Valda Rozīte Psiholoģe 29114202 valda.rozite@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Vangaži, Parka iela 2
Eva Lukjanska D/C “Sarma” sociālā darbiniece 67977102 dc.sarma@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 1, Inčukalns
Inese Strauta D/C “Gauja” sociālā darbiniece 67977966 dc.gauja@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Ciemats "Gauja", Centra 6
Aija Mukāne Īres māja ar sociālajiem dzīvokļiem, pārzine 26198862 iresmaja@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Gaujaslīču 3, ciemats "Gauja"
Sņežana Marina Sociālā darbiniece ģimenēm ar bērniem Vangažos 67995140 28645651 socdienests@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Ināra Kalniņa Vecākā sociālā darbiniece Vangažos 65795140 29465344 socdienests@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Zinaīda Gofmane Sociālā dienesta vadītāja 67977466 26463106 zinaida.gofmane@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Zane Ūtēna Sociālā darbiniece Vangažos 67995140 socdienests@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Sociālās palīdzības organizatore 67995140 socdienests@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Sabiedriskās attiecības
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Mārtiņš Pozņaks Sabiedrisko attiecību speciālists (izdevums "Novada Vēstis", mājaslapa www.incukalns.lv) 65795650 20271787 novada.vestis@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Bāriņtiesa
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Iveta Kokina Bāriņtiesas priekšsēdētāja 67977248 29424944 iveta.kokina@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas 4, Inčukalns
Ināra Lucāne Bāriņtiesas priekšsēdētājas vietniece 67995150 20228027 inara.lucane@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Dzimtsarakstu nodaļa
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Jautrīte Siliņa Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja 65795150 29994556 jautrite.silina@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Pašvaldības dzīvojamā fonda pārvalde
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Māris Onskulis Dzīvojamā fonda pārvaldnieks 62005497 26374223 maris.onskulis@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Meža iela 1, Vangaži
Bibliotēka
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Vija Onskule Bibliotekas vadītāja 67977473 vija10@inbox.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4
Marija Aleksejeva Bibliotekāre 67977473 @
Vineta Bordāne Filiālbibliotēkas vadītāja 67995502 biblio@vangazi.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Jeļena Ozoliņa Bibliotekāre 67995502 biblio@vangazi.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
IT speciālisti
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Jevgēnijs Sergejevs IT speciālists 28374804 it@incukalns.lv, jevgenijs.sergejevs
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Pēteris Caics IT speciālists 29504256 peteris.caics@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Meža iela 1, Vangaži
Pašvaldības ēku un teritoriju apsaimniekošanas daļa
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Arnis Uzuliņš Ēku un teritoriju apsaimn. daļas vadītājs 29453100 arnis.uzulins@incukalns.lv
Apmeklētājus pieņem:
Atmodas iela 4, Inčukalns
Kapu pārraudzība
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Velta Luce Kapu pārraudze Inčukalnā 29375462 @
Sarmīte Dreimane Kapu pārraudze Vangažos 2658658 @

NOSŪTĪT JAUTĀJUMU