AKTUĀLI

Vēlam veiksmīgu nedēļu >>> Piektdien, 23.novembrī Inčukalna Tautas namā būs sktāma filma "Saule brauca debesīs" 30.novembrī, pl.16.00 Vangažu Kultūras namā notiks koncerts "SKAŅU RAKSTI"

Sports novadā

Sporta nodarbības Inčukalnā

Handbols (bērniem)

Treneris: Valters Lījvaks

Pirmdiena 17:00-18:00

Badmintons (skolēniem)

Treneris: Agnese Kalniņa

Pirmdiena 15:00-16:00
Trešdiena 15:00-16:00

Florbols (bērniem)

Treneris: Ģirts Bunkus

Inčukalnā - otrdienās un ceturtdienās

  • U-8 15:00 - 16:00
  • U-10 16:00 - 17:00
  • U-12 17:00 - 18:00

Vangažos - pirmdienās un trešdienās

  • U-8 17:00 - 18:00
  • U-10 un U-12 18:00 - 19:00

Futbola klubs "Dinamo"

Treneris: Valters Jekševics

Otrdiena 18.00-19.00

Florbols (pieaugušajiem)

Treneris: Jānis Levanovičs

Otrdiena 20.00-22:00
Ceturtdiena 20:00-22:00

Badmintons (pieaugušajiem)

Treneris: Sandis Kalniņš

Pirmdiena 19:00-21:00
Trešdiena 20:00-22:00

Frisbijs

Treneris: Vadims Geža

Trešdiena 19:00-21:00
Piektdiena 19:00-21:00
Svētdiena 19:00-21:00

Volejbols

 

Ceturtdiena 18:30-20:30

Basketbols  

Pirmdiena 21:00-23:00
Trešdiena 22:00-23:00

Sporta nodarbības Vangažos

Handbols (2.-3.kl.)

Treneris: Valters Lījvaks

Pirmdiena, otrdiena 15.15-16.30
Trešdiena 16.30-17.30
Piektdiena 15.00-16.30

Handbols (7.-9.kl.)

Treneris: Valters Lījvaks

Otrdiena 18.30-20.00
Ceturtdiena 18.30-20.00
Piektdiena 18.00-20.00
Sestdiena 9.00-11.00

Florbols

Treneris: Ģirts Bunkus

Pirmdiena 16.30-18.30
Trešdiena 17.30-19.30

Futbola klubs "Super Nova"

Treneris: Jānis Eņģelis

Trešdiena 16.30-17.30
Piektdiena 16.30-18.00
Sestdiena 16.00-18.00

Džudo

Treneris: Leonīds Kuzņecovs

Pirmdiena 20.00-21.30
Trešdiena 19.30-21.00
Piektdiena 20.00-21.30

Grieķu romiešu cīņa

Treneris: Sergejs Konoņenko

Pirmdiena, trešdiena, piektdiena 15.00-16.00

Taekvondo

Treneris: Artūrs Kožuhārs

Otrdiena, ceturtdiena 18.00-19.30

Jauno šahistu pulciņš

Treneris: Artūrs Mihailovs

Otrdiena 15.30-17.30

Volejbols

 

Otrdiena 19.30-21.30

SAISTĪTIE JAUNUMI