AKTUĀLI

Vēlam veiksmīgu nedēļu >>> Septembrī Inčukalna novadā rīkos iedzīvotāju sapulci un aptauju par novadu reformu Līdz 30.septembrim var pieteikties pabalstam individuālo mācību piederumu iegādei bērniem no daudzbērnu ģimenēm Līdz 18.augustam Ādažu militārā poligonā notiks lauku mācības arī diennakts tumšajā laikā Atzīmējot akcijas „Baltijas ceļš” trīsdesmito gadadienu, 23.augustā Inčukalna novadā un Siguldas novadā tiks organizēti vairāki svinīgi atceres pasākumi!

attēls

Novads. Atpūtas parks „Rāmkalni” un SEB Studenta Banka aicina LAIVU KARNEVĀLU

2012-05-01

Jau otro gadu pēc kārtas Latvijā aicinām piedalīties aktīvās atpūtas pasākumā „Laivu karnevāls”, kas norisināsies 2012. gada 1.maijā Gaujas nacionālā parka teritorijā Gaujas posmā no Siguldas līdz Rāmkalniem.

Lai piedalītos ir tikai jāatrod 3 – 4 draugi, kas ir gatavi labi pavadīt laiku pirms jaunas darba nedēļas sākuma. Svarīgi, lai vismaz viens jums ir vismaz 18 gadus vecs komandas kapteinis . Šajā absolūti demokrātiskajā pasākumā var piedalīties ikviens, kas ir gatavs laivošanai, jo tiks vērtēta atraktivitāte, nevis distances laiks. Svinēsim šajā brīvdienā dzīvi un pavasari!

Par Laivu karnevālu

Distances sākumpunkts ar dalībnieku parādi norisināsies Siguldas kempingā „Dainas” (pļavā pretī Gūtmaņalai) un noslēgsies atpūtas parkā „Rāmkalni”. Dalībnieki piedalās ar karnevālam sagatavotām un tehniskā kārtībā esošām laivām. Visu distances laiku dalībniekus vērtēs Organizatora izvirzīta žūrija.

Ar vilcienu uz Laivu karnevālu! Turpceļš, atpakaļceļš

Pateicoties Pasažieru vilcienam un Inčukalna domei, šogad mēs esam parūpējušies par nokļūšanu līdz pasākumam un nokļūšanu mājās. No Rīgas būs norīkots Pasažieru vilciena vagons tikai Laivu karnevāla dalībniekiem, kas nozīmē, ja tu esi maskā, tad tev vilciens ir bez maksas. No rīta 7:52 no Rīgas centrālās vilcienu stacijas aties „Laivu karnevāla” vagons. Par karnevāla armosfēru vagonā parūpēsies Star FM DJ Atis Zviedris ar grupu un koris SŌLA.

Siguldā dalībniekus sagaidīs autobuss, kas aizvedīs līdz Laivu karnevāla sākumposmam.

Arī atpakaļceļā līdz Inčukalna vilcienu stacijai būs autobuss, kas aizvedīs uz Laivu karnevāla vagonu, kas atiet no stacijas 17:48. Arī šis brauciens ir visiem Laivu karnevāla dalībniekiem bez maksas.

Balvas

Komanda, kura būs visdraudzīgākā, visatsaucīgākā un visatraktīvākā saņems GRAND PRIX – jūras ceļojumu kopā ar Tallink. Ar veicināšanas balvām tiks apbalvotas arī pārējās komandas – Visslapjākā, Izpalīdzīgākā, Dzīvespriecīgākā, Daiļās nāras, Jūras vilki, Slapjie airi, Gurdenie airi, Zelta veterāni, Patriotiskākā komanda, u.c.

Draugi

Mūs atbalsta SEB banka, radio Star FM, AS Pasažieru vilciens, Siguldas pilsēta, Inčukalna novada dome, gaļas pārstrādes uzņēmums „Nākotne”, apģērbu ražotājs „North 66”, laivu noma „Makars”, kempings „Dainas”. (iespējams vēl kāds).

Pasākuma vadīs atraktīvais laivotājs un aktieris Imants Vekmanis.

Dalības maksa tikai Ls 2.50!

Papildus informācija karnevālam www.ramkalni.lv

Tiekamies 1.maijā Siguldā draudzīgajā pasākumā „Laivu karnevāls”.

Esi pirmais, kas svin pavasari laivā uz gleznainākās upes Latvijā!

Jaunākā informācija

Lai uzzinātu svaigāko un aktuālāko informāciju, sekojiet Rāmkalnu profiliem Facebook.com, Draugiem.lv, Twitter.com.

Papildus informācijas iegūšanas gadījumā zvaniet uz tel.nr. 26644622 (Anete), 29100280, 67977277 vai raksties vēstuli uz info@ramkalni.lv.

Komentāri
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam