AKTUĀLI

Vēlam veiksmīgu nedēļu >>> Līdz 30.septembrim var pieteikties pabalstam individuālo mācību piederumu iegādei bērniem no daudzbērnu ģimenēm Līdz 18.augustam Ādažu militārā poligonā notiks lauku mācības arī diennakts tumšajā laikā Atzīmējot akcijas „Baltijas ceļš” trīsdesmito gadadienu, 23.augustā Inčukalna novadā un Siguldas novadā tiks organizēti vairāki svinīgi atceres pasākumi!

attēls

Novads. Jāšanas sacensības

2012-05-01

1.maijā „Jauno jātnieku skola” ar 5 gadu jubilejas pasākumu  atklāj sacensību sezonu Inčukalnā.

 

Otrdien, 1. maijā Inčukalna „Zustrenēs” Jauno jātnieku skola sadarbībā ar ilglaicīgo partneri jāšanas sporta klubu „Viktorija” atklāj sezonu ar „JJS 5 gadu jubilejas sacensībām konkūrā”.

Sportisti sacentīsies 6 maršrutos, sākot ar pašiem mazākiem dalībniekiem, kuri startēs ar ponijiem, pārvarot 50cm šķēršļus, un noslēdzot ar 120cm augstu šķēršļu maršrutu pieredzējušiem dalībniekiem. Sacensību atbalstītāju balvas tiks piešķirtas katra maršruta 6 labākajiem sportistiem un zirgiem. Ir sarūpētas arī Simpātiju un Mierinājumu balvas. Kopā varētu piedalīties līdz 180 dalībniekiem.

 Sacensību sākums plkst. 10.00, ieeja skatītājiem un līdzjutējiem bez maksas.

 Sacensības atbalsta: Inčukalna novada dome, Latvijas Jātnieku federācija, Vanilla Travel, The Body Shop, Kuusakoski, Henkel, Turkish Airlines u.c.

 Katru gadu Inčukalna jāšanas sporta kompleksā „Zustrenēs” norit četras nacionāla mēroga sacensības, kuru starpā ir arī vienmēr plaši apmeklētās un sportistu iecienītās “Vislatvijas Zirgu dienas”, kā arī starptautiskas sacensības „Baltic Open”, kurās piedalās sportisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas. Jauno Jātnieku skola ir guvusi sportistu un skatītāju atzinību, pateicoties teicamajai sacensību organizēšanai un lieliskajiem apstākļiem sacensību norisei.

 Jauno jātnieku skolas teritorijā izveidoti sacensību un treniņu laukumi ar šobrīd vienu no modernākajiem sporta segumiem Eiropā, skatītāju tribīnes, kā arī vasaras staļļi. Sporta centra mērķis ir izveidot teicamus apstākļus jāšanas sporta attīstībai Latvijā, bērnu un jauniešu iesaistīšanai, kā arī radīt patīkamu gaisotni ģimeniskai atpūtai, vērojot jāšanas sacensības.

 Vairāk par 2012. gada sacensībām www.latvianhorses.lv

 Informāciju sagatavoja: Zane Ģīle, JJS projektu koordinatore

T.:26466644

E-pasts: zane@latvianhorses.lv

Komentāri
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam