AKTUĀLI

Vēlam veiksmīgu nedēļu >>> 12.oktobrī Inčukalnā notiks Pasaules tūres posma "Latvia Open 2019" sacensības galda hokejā Inčukalnā 19.oktobrī un 20.oktobrī notiks "Yonex XI" Latvijas apvienotās badmintona līgas sacensību otrais posms 25.oktobrī Inčukalna Tautas namā demonstrēs jauno latviešu spēlfilmu "Jelgava 94"

JAUNATNE

JAUNATNES ZIŅAS  

No 7.oktobra līdz 13.oktobrim visā Latvijā norisināsies akcija "Labo darbu nedēļa"

Jau vienpadsmito gadu labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv rīkotajā akcijā "Labo darbu nedēļa"  – labo darbu veikšanā aicināti aktīvi iesaistīties gan paši mazākie, gan jau pieredzējuši labo darbu veicēji, mudinot aizdomāties par katru vissīkāko darbiņu, kas citu spēj padarīt priecīgāku un atvieglo ikdienas dzīvi, kas otram nozīmē tik daudz, bet Tev pašam tik pāris mirkļu palīdzīgas rokas sniegšanas un gandarījumu par padarīto.

"Labo darbu nedēļā" pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Tā var būt palīdzība kādam vientuļam cilvēkam vai vienkārša aprunāšanās, pat smaids un labs vārds kādam var nozīmēt tik daudz.
Lai padarītu labos darbus redzamākus, noteikti pastāsti par saviem labajiem darbiem mums un iedvesmo citus! 

Kad labais darbs padarīts, informē par to pārējos, ievietojot aprakstu un fotogrāfijas!

Ja zini, kam noderētu palīdzība, droši raksti par to uz: info@palidzesim.lv, un visi kopā mēs varēsim palīdzēt!
Iedvesmojies! Šeit apskatāmi pagājušajā gadā reģistrētie labie darbi.

Jaunumi no Latvijas Jauniešu galvaspilsētas 2019

Ikšķiles un Olaines novads izsludina Jauniešu galvaspilsētas 2019 vasaras pasākumu datumus un publicē divus video.

29.06. Jauniešu sporta festivāls Jaunolainē
09.08.-10.08. Starptautiskā Jaunatnes diena
09.08.-10.08. JSPA Vasaras festivāls “Projektu nakts” Ikšķilē
10.08. Festivāls Zilajos kalnos un Jauniešu galvaspilsēta 2020
31.08. Olaines novada Jauniešu diena

Informācija par pasākumiem tiks atjaunota un ar to varēs iepazīties  ej.uz/JGvasara

Jaunatnes darbinieki no 10 dažādām valstīm dalīsies pieredzē, kā darbā ar jaunatni stiprināt iecietību kā nozīmīgu šodienas sabiedrības vērtību visā Eiropā

Lasi plašāk šeit >

Seminārs “Maini dzīvi, domā plašāk!” Iecavā 

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus un jaunatnes darbā iesaistītos piedalīties bezmaksas informatīvā seminārā “Maini dzīvi, domā plašāk!”, kas norisināsies š.g. 10. jūnijā no plkst. 12:00 līdz plkst. 16:00 Iecavas Mūzikas un mākslas skolā (Grāfa laukumā 1, Iecavā).

Semināram var pieteikties tiešsaistē: https://ej.uz/Iedvesmaspersona_Iecava

Latvijā Eiropas Komisijas izstrādāto iniciatīvu jauniešiem īsteno JSPA. Informācija par plānotajiem pasākumiem un to norises vietām būs pieejama www.jaunatne.gov.lv.

 

Eiropas iespēju darbnīcas, Eiropas pikniki un randiņi, pieredzes apmaiņas pasākumi, filmu vakari, un kā “must have” pasākums visiem jaunatnes jomā strādājošajiem – izglītojoša konference “Nākamais solis darbā ar jaunatni: nākotnes jaunietis un inovatīvas līdzdarbības formas”, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina apmeklēt Eiropas Jaunatnes nedēļas pasākumus arī Latvijā.

Plašāka informācija: http://jaunatne.gov.lv/lv/raksti/latvija-notiks-verienigi-eiropas-jaunatnes-nedelas-2019-pasakumi

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina ikvienu Latvijas jaunieti, kuram 1. jūlijā būs pilni 18 gadi, izmantot Eiropas Savienības (ES) iniciatīvu DiscoverEU. Tā ļaus aptuveni 20 000 jauniešiem visā Eiropā saņemt ceļošanas pasi un apceļot Eiropu jau šogad, laika posmā no 1. augusta līdz nākamā gada 31. janvārim.
Plašāka informācija: http://jaunatne.gov.lv/lv/raksti/lidz-16-maijam-18-gadigi-jauniesi-var-pieteikties-bezmaksas-celojumiem-pa-eiropu

                                                                                                                                                            

Inčukalna novada dome izsludina projektu konkursu „Novadnieki novadam". Konkursa mērķis ir veicināt iedzīvotāju iniciatīvu kultūras un sporta pasākumu organizēšanā Inčukalna novada teritorijā. Projektu konkurss tiek izsludināts 2 kārtās. Projektu pieteikumu iesniegšanas gala termiņi:

  • I kārtai -2019.gada 22.maijs plkst. 16:00;
  • II kārtai -2019.gada 19.septembris plkst.16:00.22.

Iesniegtos projektu pieteikumus un tajos iekļautos dokumentus Konkursa organizētājs atpakaļ neizsniedz. Plašāka informācija pieejama šeit <

 

SAISTĪTIE JAUNUMI