AKTUĀLI

Laipni lūgti Siguldas novadā! Visu informāciju iespējams atrast tīmekļa vietnē www.sigulda.lv!

KONTAKTI

No 2021. gada 1. jūlija Latvijā stājas spēkā jaunais administratīvi teritoriālais iedalījums darbu uzsākot jaunajam Siguldas novadam, kurā ietilpst Siguldas pilsēta, Siguldas, Inčukalna, Allažu, Krimuldas, Lēdurgas, Mālpils un Mores pagasts. 

Inčukalna un Allažu pagastu apvienības pārvaldes vadītāja:

Elizabete Liepiņa

Tālrunis: 67977381

e-pasta adrese: elizabete.liepina@sigulda.lv

2022.gada janvāra sākumā darbu uzsāka Inčukalna un Allažu pagastu apvienības pārvaldes vadītāja Elizabete Liepiņa, kuras galvenie pienākumi ir sniegt atbalstu pašvaldības struktūrvienībām dažādu saimniecisko jautājumu risināšanai, objektu apsekošana, remontdarbu un teritoriju labiekārtošanas darbu uzraudzīšana, kā arī pašvaldības iestāžu darbību un komunālo pakalpojumu pieejamības koordinēšana, un nepieciešamās informācijas un atbalsta sniegšana iedzīvotājiem.


​Siguldas novada visu kontaktinformāciju skatīt šeit.

NOSŪTĪT JAUTĀJUMU×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas