AKTUĀLI

Laipni lūgti Siguldas novadā! Visu informāciju iespējams atrast tīmekļa vietnē www.sigulda.lv!

Inčukalna Tautas nams

Inčukalna Tautas nama vadītāja: Inga Freimane
Tālrunis: 67977371, 29478251,
E-pasts: tautasnams@incukalns.lv
 

Adrese: Atmodas iela 1a, Inčukalns, Siguldas novads, LV-2141

   
 
 
 
     
     
Inčukalna Tautas nama pasākumi

Inčukalna Tautas nams piedāvā

PIEAUGUŠAJIEM:

   
 

Jauktais  koris "MEŽĀBELE" (88.sezona)

Vadītājs Vitalis Kikusts (t.26592633), kormeistars Andžejs Rancevičs.

 • Kormeistars Andžejs Rancecičs. Nodarbības otrdienās  un ceturtdienās plkst.19.00 Inčukalna pamatskolā.

Inčukalna kora dibināšanas gads ir 1910. Bet pirmoreiz dalībai  dziesmusvētkos pieteicās 1933.gadā un to arī pats koris uzskata par savu startu. 1939.gada vasarā Inčukalnā Gaulmalā notika visā apkaimē vērienīgs un nozīmīgs pasākums Dziesmudiena, kura pulcēja 800 dalībniekus un pat tā laika valdības vīrus. 

Šo Dziesmudienas  tradīciju no jauna Inčukalnā iedzīvināja diriģents Vitalis Kikusts un nu jau šogad Inčukalnu ielīgoja 50. Dziesmudiena. Pavasarī   koris piepulcējās Mežābeles vārdu nesošiem Latvijas amatierkolektīviem un 2020.gada maijā  visas “Mežābeles” salidos   pie mums Inčukalnā.  Koris jūlija mēnesī kopā ar Sv.Francika baznīcas dziedātājiem viesojās Polijā.  Korim ir skaists skanējums un daudzpusīgs  repertuārs.

Inčukalna Tautas nama  pūtēju orķestris (38.sezona)

Diriģents Vitalis Kikusts (t.26592633).

 • Nodarbības piektdienās plkst.17.00, sestdienās plkst.11.00 Inčukalna pamatskolā un otrdienās plkst.17.00 pēc individuāla grafika.

Mēs esam lieliska jaunu cilvēku komanda, kuriem mūzika  ir svarīga dzīves sastāvdaļa un daudzi no mums var ar lepnumu teikt: "Izaudzis Inčukalna pūtēju orķestrī", bet daži var nupat jau  stāties orķestra priekšā uz diriģenta pults. Kas būtu svētki Inčukalnā bez mums.  Esam gaidīti arī citos Latvijas novados , viesojāmies Igaunijā, Slovākijā un Ungārijā.  Ja Tev ir jau muzicēšanas prasmes,  pievienojies. 

Senioru koris "ATBLĀZMA" (54.sezona)

Vadītāja Ņina Kiršteina (t.29478592).

 • Nodarbības otrdienās un ceturtdienās plkst.13.30 Inčukalna Tautas namā.

Koris "ATBLĀZMA" aizsākās 1966. gada rudenī. Tātad pirmie piecdesmi ir jau aiz muguras. Kad bērni izauguši, darba gaitas pabeigtas un pat mazbērni paaugušies, koris "Atblāzma" ir lieliska iespēja būt kopā ar saviem vienaudžiem un dziedāt. Jo "Dziedot dzimu, dziedot augu, dziedot mūžu nodzīvoju" ir mūsu karogs. Mēs, senioru kori,  esam liels dziedošs spēks visā Latvijā – katru gadu tiekamies Vislatvijas Senioru Dziesmusvētkos. Esam draudzīgi un regulāri  sabraucam uz sadziedāšanos ar dziesmudraugiem Siguldā, Valmierā, Valkā, Limbažos un citās Latvijas vietās. Esam draudzīgi un izpalīdzīgi. Nāc mūsu pulkā! 

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "VIRŠI" (25.sezona)

Vadītājs Andrs Briņķis (t.29413203).

 • Nodarbības otrdienās un piektdienās plkst.20.00 Inčukalna Tautas namā.

"Neaizver acis, nenodzēs smaidu,

Skauj mani ciešāk – virši zied."

Gluži kā  tajā dziesmā - Virši iznesīgi un ar sev raksturīgo dzirksti dejo un zied.

Nāc arī tu  dejā ar Viršiem!

Pievienojies mums jaunajā, nu jau 24.deju sezonā, un tava ikdiena tiks uzlādēta ar pozitīvām emocijām, neaizmirstamām atmiņām un jauniem izaicinājumiem. 

Senioru deju kolektīvs  "LG Virši" (9.sezona)

Vadītājs Andrs Briņķis (t. 29413203).

 • Nodarbības otrdienās un ceturdienās plkst.19.00 Inčukalna Tautas namā.

Mēs dejojam arī tad, kad klāt jau labākie dzīves gadi – 50 un vairāk.  Tas ir laiks, kad vajag uzdrīkstēties  piepildīt kādu sapni. Un mēs to darām. Nāc un pievienojies. Vajag tikai vēlēties!

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "RUNČI UN KAĶES"  (5.sezona)

Bērnu deju kolektīva MINKĀNS vecāku kolektīvs.  Vadītāja Līga Dombrovska (t.26456062); e-pasts: runciunkakes@gmail.lv

 • Nodarbības ceturtdienās plkst.21.00 un svētdienās plkst.18.00 Inčukalna Tautas namā.

Jautrie un atraktīvie VPDK "Runči un kaķes" dejotāji jau gatavojas savai jubilejas deju sezonai. Esam aktīvi, radoši un izaicinājumi ir priekš mums. Ja vēlies aktīvi un jautri pavadīt brīvo laiku, izbaudīt dejotprieku mēģinājumos, koncertos un saviesīgos pasākumos, tad pievienojies mums.

Amatierteātris (17.sezona)

Vadītājs Ģirts Sils (t.29145004).

 • Mēģinājumi trešdienās plkst.19.00 Inčukalna Tautas namā.

Mūsdienu teātrim ir daudz seju. Tas var būt gan templis, gan karogs, psihoterapeita kabinets un alternatīvās realitātes platforma. Ja tev kādreiz šķiet, ka esi pelnījis iespēju izdzīvot pavisam citu dzīvi, nekā tā, kas ir tava ikdiena, tad nāc uz amatierteātri! Nedomā par to, ka teātris -  tas varētu būt sarežģīt. Mēs tev palīdzēsim spert pirmo soli pārsteigumu,  piedzīvojumu un atklājumu pilnajā teātra pasaulē! Atnāc!


MAKSAS KOLEKTĪVI:

   

Bērnu tautas deju  kolektīvs "MINKĀNS" (9. sezona)

Vadītāja Līga Dombrovska (t.26456062).

 • Bērniem 1. līdz  2.klase. Nodarbības trešdienās un svētdienās plkst.17.00 Inčukalna Tautas namā. 
 • Bērniem 3.- līdz 6.klase. Nodarbības otrdienās un ceturtdienās plkst.18.00 Inčukalna Tautas namā. 

Laiks gatavoties nākošās vasaras lielajam notikumam XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. BDK "Minkāns" ir kolektīvs, kur jauniešiem iemāca ne tikai spēju kontrolēt savu ķermeni, bet ļauj izrādīt iniciatīvu un izjust komandas garu. "Minkāns" jaunieši aicina Tevi pievienoties savai komandai. Mēs mīlam deju!​

Mūsdienu deju grupa “BORN TO DANCE” (10. sezona)

Vadītāja Kitija Pūcīte (t.29575718 un e-pasts: born2dance@inbox.lv).​

Nodarbības

 • LAIKMETĪGĀ DEJA (6 –10  gadi) pirmdienās plkst.17.00(11 – 16 gadi) pirmdienās plkst.18.00
 • MINI KIDS (6 - 9 gadi) otrdienās plkst.17.00
 • HIP HOP Beginner (10 - 13 gadi) trešdienās plkst.18.00
 • JUNIORU IZLASE svētdienās plkst.11.30
 • LYRICAL HIP HOP (9-16 gadi) svētdienās plkst.12.30
 • ŠOVA GRUPA  (13+ gadi) svētdienās plkst.13.30

Deju studija piedāvā nodarbības bērniem un jauniešiem mūsdienu un hip hop deju stilos. Ar sadarbībām no jauniem pasniedzējiem apgūstam arī laikmetīgās dejas ievirzes un plašāku ieskatu hip hop kultūras stilos.  Deju grupas dodas  uz mūsdienu deju konkursiem un skatēm, kuros vietējā mērogā spējam sevi pierādīt un parādīt ar labiem un izciliem sasniegumiem. Papildus mūsdienu grupu nodarbībām jaunieši ir ļoti iecienījuši modern linedance deju sacensības, kurās tie startē gan individiuāli, gan grupās, gan duetos. Katru gadu apmeklējam vairākus nacionālā mēroga posmus Latvijā, kā arī starptautiska mēroga sacensības, kā, piemēram,  Zviedrijā, Dānijā, Vācijā, Lietuvā u.c. Pagājušajā  gadā  studiju pirmo reizi mūsu dejotāji pārstāvēja Pasaules čempionātā Vācijā, kur var doties tikai tie dalībnieki, kuri tam ir kvalificējušies. Mūsu deju studijas jaunieši katru posmu pierāda savas labās deju prasmes un to, ka ir spēcīgi konkurenti nacionālā un starptautiskā līmenī. Arī šajā sezonā - konkursi, sacensības un jauni izaicinājumi jauniešiem vēl tikai priekšā.

INTEREŠU APVIENĪBAS:

   

Līnijdeju grupa pieaugušajiem 

Vadītājs Aivars Vāvers (t.27011500).

 • Nodarbības notiek pirmdienās plkst.19.00 Inčukalna Tautas namā.

Pāru deju grupa (līnijdejas) pieaugušajiem

Vadītāja Kitija Vāvere (t.29575718).

 • Nodarbības notiek svētdienās plkst.10.00 Inčukalna Tautas namā.

Partner line nodarbības jeb pāru deju nodarbības vairāk ir iecienītas pieaugušo vidū. Deju repertuāra pamatā ir gatavas horeogrāfijas pie dažādu stilu mūzikām. Papildus nodarbībās apgūstam Two step pamatus un arī West Coast Swing dejas pamatus. Šīs prasmes dejotāji ar prieku spēj izmantot jebkurā deju ballītē un pasākumā, kā arī deju grupas pārstāvji ir devušies uzstāties vairākos lielos pasākumos. Šogad arī kopīgi pirmo reizi kā partner grupa kāpa uz skatuves Bauskas Kantrī mūzikas festivālā.

Inčukalna Mākslinieku kopa

Vadītāja  Dace Saulīte (t.29561968)

Inčukalnā jau no pagājušā gadsimta astoņdesmitajiem gadiem pavasaros ir svinētas Mākslas dienas, kuras bija par pamatu Mākslinieku kopas izveidošanai  2002.gadā, kurā sākotnēji bija 6 dalībnieki. Nu jau mūsu pulks krietni pārsniedz 20 dalībniekus. Mēs esam ar dažādu dzīves un profesionalo pieredzi un arī pārstāvam visdažādākos žanrus – glezniecība, grafika, vitrāžas,  tekstils , fotogrāfija, metāls  un lietišķā māksla. Inčukalna Tautas nama zāle ir arī mūsu izstāžu zāle, kura atvērta skatītājiem  visa gada garumā. Daudzas no mūsu idejām un kopdarba lieliski funkcionē Inčukalna vidē. 

Ziemas peldēšana

Vadītāja  Brigita Mironova (t.26460088)

Kā sev palīdzēt justies labāk? Zini, kas ir tas, kas Tev palīdz un izmanto to reizēs, kad vismazāk to gribās. Tieši tad tam būs vislielākā jēga. Es atcerējos sajūtu, kas ir pēc peldes un aizgāju nopeldēties. Aicinu arī Tevi – pievienojies  ziemas peldēšanas nodarbībām , palīdzēšu.

VISI MĪĻI AICINĀTI, NĀCIET PULKĀ!

SAISTĪTIE JAUNUMI

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas