AKTUĀLI

Vēlam veiksmīgu nedēļu >>> Ņemot vērā Pasaules veselības organizācijas 2020.gada 11.marta paziņojumu, ka saslimšana ar Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus, kā arī pamatojoties uz ministru kabineta rīkojumu Nr.103, izdots Rīgā 2020.gada 12.martā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, ar kuru nolemts izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā, pašvaldību iestādes, izvērtējot situāciju, iespēju robežās nodrošinās klātienes pakalpojumu sniegšanu attālināti. Labklājības ministrija: Spēkā stājušās normas iedzīvotāju atbalstam Covid-19 slimības izplatības laikā. Inčukalna novada pašvaldība, laikā, kad valstī noteikta ārkārtējā situācija saistībā ar vīrusa COVID 19 izplatību, aicina iedzīvotājus būt atbildīgus un ievērot rekomendētos noteikumus, lai mazinātu un ierobežotu vīrusa izplatību. XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus pārceļ uz 2021.gadu

Inčukalna pagasta pašvaldības ēku un teritorijas apsaimniekošanas daļa

Ēku un teritorijas apsaimniekošanas daļa vadītājs: Arnis Uzuliņš
Mob. tālr.: 29453100
E-pasts: arnis.uzulins@incukalns.lv
Adrese: Atmodas 4, Inčukalns, Inčukalna pagasts, Inčukalna novads, LV - 2141
 
______________________________________________________________________

Primāri Inčukalna pagasta pašvaldības un teritorijas apsaimniekošanas daļa strādā pēc struktūrvienības nolikuma un ikdienā apkalpo 26 ha pašvaldībai piederošo teritoriju Inčukalna pagastā.

Struktūrvienībā tiek nodarbināti 7 darbinieki.

IELU NOSAUKUMU UN CEĻA ZĪMJU UZTURĒŠANA PAGASTA TERITORIJĀ

   

IDEJU REALIZĒŠANA UN LABIEKĀRTOŠANA

Bez ikdienas darbiem šī struktūrvienība arī veic papildus darbus, tādus kā – teritorijas labiekārtošana uz svētkiem. Iedzīvotāji redz rezultātu, bet, lai nonāktu līdz rezultātam, darbinieki izdara priekšdarbus – nocērt pašu kuplāko un skaistāko egli, lai bērniem būtu prieks, uzstāda ugunskurus pirms Līgo dienas svinībām parkā, sameklē skaistākos bērzus pamatskolas izlaidumiem, utt.
Apsaimniekošanas daļa sadarbojas ar citām iestādēm – Inčukalna tautas namu, Inčukalna pamatskolu, sociālo dienestu, un palīdz realizēt dažādas idejas, tām atrodot vislabāko risinājumu.


 

   

   

REMONTDARBI

"Kārļzemnieki" jauniešu kopmītņu remonts 2013.gadā.

   

   

   

ESF PROJEKTU REALIZĀCIJA

Apsaimniekošanas daļa kopš tās izveidošanas, aktīvi ir iesaistījusies aktīvā nodarbinātības pasākuma "Algotie pagaidu sabiedriskie darbi" realizācijā. No 2012.gada janvāra līdz šodienai šajā projektā ir iesaistīti vairāk kā 100 Inčukalna pagasta bezdarbnieku. Pēdējo divu gadu laikā ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar valsts probācijas dienestu un pamatojoties uz sadarbības līgumu apsaimniekošanas daļā regulāri tiek nodarbināti valsts probācijas dienesta klienti.