AKTUĀLI

Vēlam veiksmīgu nedēļu >>> Ņemot vērā Pasaules veselības organizācijas 2020.gada 11.marta paziņojumu, ka saslimšana ar Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus, kā arī pamatojoties uz ministru kabineta rīkojumu Nr.103, izdots Rīgā 2020.gada 12.martā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, ar kuru nolemts izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā, pašvaldību iestādes, izvērtējot situāciju, iespēju robežās nodrošinās klātienes pakalpojumu sniegšanu attālināti. Labklājības ministrija: Spēkā stājušās normas iedzīvotāju atbalstam Covid-19 slimības izplatības laikā. Inčukalna novada pašvaldība, laikā, kad valstī noteikta ārkārtējā situācija saistībā ar vīrusa COVID 19 izplatību, aicina iedzīvotājus būt atbildīgus un ievērot rekomendētos noteikumus, lai mazinātu un ierobežotu vīrusa izplatību. XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus pārceļ uz 2021.gadu

Sports novadā

Sporta nodarbības Inčukalnā

Handbols (bērniem)

Treneris: Valters Lījvaks

Pirmdiena 17:00-18:00

Badmintons (skolēniem)

Treneris: Agnese Kalniņa

Pirmdiena 15:00-16:00
Trešdiena 15:00-16:00

Florbols (bērniem)

Treneris: Ģirts Bunkus

Inčukalnā - otrdienās un ceturtdienās

  • U-8 15:00 - 16:00
  • U-10 16:00 - 17:00
  • U-12 17:00 - 18:00

Vangažos - pirmdienās un trešdienās

  • U-8 17:00 - 18:00
  • U-10 un U-12 18:00 - 19:00
Badmintons (pieaugušajiem) Treneris: Sandis Kalniņš Pirmdiena 19:00-21:00
Trešdiena 20:00-22:00

Florbols (pieaugušajiem)

Treneris: Jānis Levanovičs

Otrdiena 20.00-22:00
Ceturtdiena 20:00-22:00

Florbols (iedzīvotājiem) Pārstāvis: Dainis Guks

Piektdiena 21.00-22.00

Svētdiena 14.00-16.00

Frisbijs

Treneris: Vadims Geža

Trešdiena 19:00-21:00
Piektdiena 19:00-21:00
Svētdiena 19:00-21:00

Basketbols   Pirmdiena 21:00-23:00
Trešdiena 22:00-23:00

Volejbols

 

Ceturtdiena 18:30-20:30

     

 

Sporta nodarbības Vangažos

Handbols (2.-3.kl.)

Treneris: Valters Lījvaks

Pirmdiena, otrdiena 15.15-16.30
Trešdiena 16.30-17.30
Piektdiena 15.00-16.30

Handbols (7.-9.kl.)

Treneris: Valters Lījvaks

Otrdiena 18.30-20.00
Ceturtdiena 18.30-20.00
Piektdiena 18.00-20.00
Sestdiena 9.00-11.00

Florbols

Treneris: Ģirts Bunkus

Pirmdiena 16.30-18.30
Trešdiena 17.30-19.30

Futbols

Treneris: Sporta klubs "Super Nova"

Trešdiena 16.30-17.30
Piektdiena 16.30-18.00
Sestdiena 16.00-18.00

Grieķu romiešu cīņa

Treneris: Sergejs Konoņenko

Pirmdiena, trešdiena, piektdiena 15.00-16.00

Taekvondo

Treneris: Artūrs Kožuhārs

Otrdiena, ceturtdiena 18.00-19.30

Jauno šahistu pulciņš

Treneris: Artūrs Mihailovs

Otrdiena 15.30-17.30

Volejbols

 

Otrdiena 19.30-21.30

Sporta nodarbības Vangažos, Gaujas ielā 25
Ģimnastiskā aerobika bērniem un pusaudžiem (sporta aerobika) Treneris: Kristīna Gaļamova Otrdiena, ceturtdiena 16.00-19.00
Bokss (no 12 gadu vecuma) Treneris: Andrejs Birjukovs Pirmdiena, trešdiena, piektdiena 20.00-21.30
Džudo Treneris: Ričards Kapcionoks

Pirmdiena, trešdiena, piektdiena

1 grupa (10 gadi un vecāki) 17.00-19.00

2 grupa (4 līdz 9 gadi) 19.00-20.00

Šahs Treneris: Anna Dubova Sestdiena 10.00-12.00

SAISTĪTIE JAUNUMI